+420 774 511 599 / +420 602 287 783

Otevírací hodiny: Pondělí 7:00 - 17:00

JEMMA s.r.o. - Rodinná stavební společnost

logo - JEMMA s.r.o.Stavební firma Jemma působí na stavebním trhu již od roku 1995. V roce 2004 se naše společnost transformovala do společnosti s ručením omezeným - Jemma stavební firma s.r.o. Společnost se od svého založení zabývala výstavbou nových rodinných domků formou dodávky "na klíč", rekonstrukcemi stávajících objektů občanské výstavby, rekonstrukcí fasád a stavebních úprav interiérů. Firma má své vlastní sídlo v Kornaticích, v bývalé budově velkostatku, kde jsou soustředěny kanceláře, sklad stavebních materiálů a celkové zázemí firmy.

JEMMA s.r.o. - Rodinná stavební společnost

Dnešní podnikatelské aktivity firmy jsou založeny především na komplexnosti a kvalitě jednotlivých poskytovaných služeb, ať se už jedná o stavební, konzultantskou nebo obchodní činnost.

Přijaté zakázky jsou prováděny v souladu s platnými normami ČSN, nebo EN. Naši pracovníci jsou vysílání na odborná školení, čímž společnost Jemma s.r.o STAVITELSTVÍ zaručuje profesionální a kvalitní přístup ke každé zakázce. Na veškeré provedené práce dokládáme veškeré revize a předávací protokoly včetně atestů.